zadzwoń: 33 854 50 45

napisz: kosta@kosta.pl

UE

Aktualności

Dzień budowlańca

Dodano: 6 marca 2017

Miło nam poinformować Szanownych Internautów, że kilka dni temu w Hotelu Jaskółka w Ustroniu zorganizowaliśmy plenerowe spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla klientów naszej firmy, wśród których znaleźli się przede wszystkim właściciele i pracownicy lokalnych firm remontowo-budowlanych. Nie zabrakło również przedstawicieli firm prowadzących działalność hurtową i detaliczną.

Spotkanie zostało zorganizowane przy współudziale przedstawicieli wiodących na rynku producentów z branży budowlanej i chemicznej. Głównymi sponsorami naszej imprezy były firmy:

PPG Deco Polska, V33, Altax, Mapei, Dragon, Cekol, Selena, XL Tape, Aned, Poltech oraz Nespoli. Wszyscy producenci mieli okazję do zaprezentowania własnej oferty na stoiskach firmowych, przeprowadzając prezentacje swoich produktów dla klientów firmy Kosta.

Podczas Dnia Budowlańca mieliśmy również okazję do zaprezentowania naszych marek własnych takich, jak: Goldmurit, Bausolid czy Silveno oraz Pro-Sto.

Chociaż aura tego dnia nas nie rozpieszczała, przez większość czasu fundując nam deszcz i słotę, Dzień Budowlańca cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Uczestniczyło w nim bowiem prawie 100 klientów z kilkudziesięciu firm, wywodzących się głównie z miejscowości Powiatu Cieszyńskiego i Bielskiego.

Podczas naszej imprezy odbywały się nie tylko prezentacje wystawców, ale również był czas na różnego rodzaju aktywności w terenie, w których to czynnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli klienci firmy Kosta. Mieli oni okazję sprawdzić się w takich konkurencjach, jak: strzelanie z wiatrówki i z łuku, wbijanie gwoździ, „spacer farmera”, rzut rzutką do celu czy w słynnej już „szustaczce”. Najwięcej emocji wzbudziła jednak dodatkowa ostatnia konkurencja, w której to wszyscy chętni mogli popróbować swoich sił w tzw. „arm wrestlingu”, czyli krótko mówiąc po naszemu: w siłowaniu się na rękę. Laureaci zawodów zostali wyróżnieni specjalnymi atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmę Kosta, a wielu klientów, w tym i liczna grupa ich najmłodszych pociech, za czynny udział w naszych konkurencjach otrzymało dodatkowe upominki i gadżety.

Podczas Dnia Budowlańca przez cały czas dla wszystkich gości serwowaliśmy nie tylko atrakcyjną muzykę i porywającą do zabawy konferansjerkę, ale również gorące posiłki, różnego rodzaju przystawki oraz zimne i ciepłe napoje. Uczestnicy imprezy mieli okazję zakosztować wspaniałej kuchni Hotelu Jaskółka, a wśród oferowanych potraw znalazły się m.in. bigos, grochówka, gulasz, rozmaite mięsa, kiełbasy i kaszanki z grilla czy pajda chleba ze smalcem. Do konsumpcji proponowaliśmy przede wszystkim zimne (bezalkoholowe) piwko z miejscowego browaru.

Dzień Budowlańca dla najwytrwalszych gości skończył się późnym wieczorem i został oceniony przez wystawców a przede wszystkim przez naszych klientów, jako bardzo udany ze względu na wspaniałą zabawę i świetną atmosferę.

Dziękując Wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału w naszym spotkaniu, zachęcamy do dalszej współpracy i zapraszamy do naszych placówek.

 

 Zarząd Firmy KOSTA

dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca
dzień budowlańca

Najnowsze wpisy

Kosta Pszczyna. Szkolenie z KABE

W dniu 8 lutego 2019 roku ...

Czytaj więcej

Kosta Opole PSB PROFI. Kulig dla wykonawców

W dniach 11-12 stycznia 2019 ...

Czytaj więcej

Kosta Opole PSB PROFI. Śniadanie z TOUPRET

14.03.2019r w PSB Profi Kosta ...

Czytaj więcej

Kosta Bielsko-Biała. Śniadanie z LAKMA

W piątek 29 marca 2019 od ...

Czytaj więcej