Produkty

WIELKIE OTWARCIE OBCB

W dniu 5 września br. w Opolu miało miejsce uroczyste otwarcie naszego nowego obiektu Opolskiego Budowlanego Centrum Biznesu.

Opolskie Budowlane Centrum Biznesu Kosta powstało przy ul. Wrocławskiej na terenie opolskiego oddziału naszej firmy. Nowy budynek powstał w zaledwie pół roku. W skład OBCB wchodzą wielofunkcyjny, klimatyzowany budynek szkoleniowy z dwiema salami wykładowymi i wyposażonymi (m.in. w agregaty malarskie i tynkarskie) salami ćwiczeniowymi o powierzchni 400 m kw. oraz hala ekspozycyjno-doradcza o powierzchni 1000 m kw.

Zostało ono wybudowane w tym roku dzięki dofinansowaniu unijnemu. Cały projekt kosztował 2,9 mln zł, z czego niespełna 1,7 mln zł to dotacja.

Poprzez OBCB chcemy wspierać innowacyjność w budownictwie, wprowadzać nowe technologie i techniki stosowane m.in. przez wykonawców usług budowlanych.

Dzięki systematycznym szkoleniom i stałym ekspozycjom innowacyjnych produktów OBCB będzie stanowić wsparcie sprzedaży materiałów i technologii budowlanych.

Odbiorcami usług centrum mają być odbiorcy produktów Kosty, wykonawcy, dystrybutorzy, architekci, projektanci i uczniowie szkół o profilu budowlanym z całego kraju.

Informacje na temat otwarcia ukazały się w lokalnych mediach (prasie, portalach oraz TV):

http://www.strefabiznesu.nto.pl/artykul/kosta-uruchamia-w-opolu-centrum-szkoleniowe

http://www.24opole.pl/15544,Otwarto_Opolskie_Budowlane_Centrum_Biznesu,wiadomosc.html

http://www.tvp.pl/opole/informacja/kurier-opolski/wideo/5-wrzesnia-2014/16723949

Zapraszamy również na oficjalną stronę Opolskiego Budowlanego Centrum Biznesu: www.obcb.pl i fanpage na Facebooku www.facebook.com/OBCB.KOSTA