Dekoracje
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
NAKLEJKI FOLIOWE
Łatwa w montażu, niebanalna ozdoba każdego pomieszczenia. Naklejki foliowe na ścianę są jednym ze sposobów dekorowania.    var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("s..
Na podstawie 1 recenzji.
KARNISZE METALOWE
Są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej.    var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createEleme..
KARNISZE DREWNIANE
Podstawowe klasyczne wyroby o ugruntowanej pozycji. Są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appen..
Nieodzownym narzędziem i dopełnieniem dekoracji okien są akcesoria do karniszy. Drewniane, metalowe, szyny PCV, profile Alu - do każdego rodzaju inne żabki, agrafki, zawieszki, przelotki. Wykonane z najwyższej jakości materiału, w szerokiej gamie kolorystycznej - upiększą każde okno. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.co..
SZYNY SUFITOWE
Szyny sufitowe to element dekoracji okien, którego walory docenią głównie właściciele mieszkań, gdzie wysokość pomieszczeń jest nie wielka. ..
AKCESORIA DO SZYN SUFITOWYCH
Możemy zaproponować Ci szeroki wybór klamerek, stoperów ruchu, zakończeń, a także osłon do szyn sufitowych. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("style","display:block;text-al..
ROZETY STYROPIANOWE
Rozety ozdobne łączą w sobie sztukę, piękno i funkcjonalność. Ciekawe wzornictwo, ich różnorodna stylistyka i wielość pozwalają w połączeniu z szeroką gamą listew sufitowych uzyskać niepowtarzalną, indywidualną atmosferę wnętrza. Rozety ze styropianu są alternatywą dla sztukaterii gipsowych. Charakteryzują się prostotą montażu i wykończenia powierzchni. &..
KASETONY STYROPIANOWE
Dekoracyjne płyty ze spienionego lub ekstrudowanego polistyrenu stanowią ciekawy sposób aranżacji kazdego wnętrza. Produkowane są w trzech różnych technologiach, w zwiazku z czym oferowane kasetony różnią się w zależności od grupy grubością, dokładnością odwzorowania struktury powierzchni.   var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pag..
LISTWY STYROPIANOWE
Wszystkie listwy sufitowe wykonane są z polistyrenu. Różnią się technologią spieniania polistyrenu, co wpływa na wielkość ziarna na powierzchni listwy, dokładność odwzorowania szczegółów, a także twardość i odporność na uszkodzenia. Szeroki wybór wzorów w każdym z trzech oferowanych typów pozwala uzyskać doskonały efekt dekoracyjny zarówno we wnętrzach klasycznych ja..
WZORY DZIECIĘCE
W ofercie, którą mamy przyjemność zaprezentować, znajdziecie Państwo najpiękniejsze naklejki ścienne dla dzieci. Oferujemy naklejki ścienne, naklejki na ścianę pozwalające tworzyć przestrzeń, która pobudza wyobraźnię młodego człowieka, inspiruje do zabawy i spełnia dziecięce marzenia. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndicat..
SZABLONY
var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("style","display:block;text-align: center;"),ins.setAttribute("data-ad-client","ca-pub-1615147905145715"),ins.setAttribute("data-ad-slot","9570825157"..