Sezon - ogród
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
NASIONA
Proponujemy Państwu nasiona atrakcyjnych roślin ozdobnych, drzew,krzewów oraz ziół. Nasiona cechuje wysoka jakość gwarantowana przez producentów,oraz specjalistyczne firmy zajmujące się dystrybucją nasion. ..
PODŁOŻA
Oferujemy szeroką gamę produktów torfowych, takich jak: substraty (gotowe podłoża dla kwiatów i warzyw), torfy specjalne różnych zastosowań, torf ogrodniczy, torf odkwaszony, ziemię ogrodniczą dla kwiatów o specjanych wymaganiach. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów. ..
NAWADNIANIE
Firma posiada w swojej ofercie systemy i urządzenia nawadniające.  Wsród asortymentu warto również zwrócić uwagę na produkty, takie jak pistolety i końcowki zraszajace, węże ogrodowe i różnego rodzaju dozowniki wody dzięki którym nawadnianie ogrodów i podlewanie staje się prostsze. ..
NAWOZY
W Naszych sklepach można kupić nawózy  do wszystkich roślin domowych, balkonowych i tarasowych. Odpowiednio dobrane proporcje azotu, fosforu i potasu zapewniają optymalny wzrost i kwitnienie roślin. ..
NARZĘDZIA OGRODNICZE
W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości narzędzia ogrodnicze, począwszy od grabi i kultywatorów, aż po piły łańcuchowe. Są to produkty renomowanych firm, takich jak Makita, Stihl, które z całą pewnością sprostają Państwa wysokim oczekiwaniom.    ..
KOSIARKI
Nasza propozycja maszyn opracowanych z myślą o profesjonalistach. Ustanawiają nowe standardy w zakresie wydajności i elastyczności zastosowań. Spełniają najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych.   ..