Farby, lakiery
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
DEKORACJA I OCHRONA DREWNA
Szeroki wybór żywych kolorów, oprócz tego długa oraz skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem - perfekcyjne farby dla ochrony drewna przed warunkami atmosferycznymi. Wielostronne zastosowanie! var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS")..
DEKORACJA I OCHRONA METALU
Nasza oferta zawiera wszelkie farby antykorozyjne od alkidowych po poliuretanowe, od bezrozpuszczalnikowych po wodorozcieńczalne, od systemów wielopowłokowych po jednopowłokowe i od wielu kolorów w RAL po metaliczne i fluorescencyjne wykończenie. W ofercie posiadamy emalie ftalowe, akrylowe, chlorokauczuki, podkłady antykorozyjne następujących marek: DEKORAL, ŚNIEŻKA, TIKKURILA..
FARBY SPECJALISTYCZNE
Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo bogaty zestaw farb antykorozyjnych, jedno i dwuskładnikowych, nakładanych pędzlem lub wałkiem, metodą natryskową lub zanurzeniową. Dysponujemy również specjalistycznymi farbami do ścian i podłóg. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),do..
SYSTEMY DEKORACYJNE
SYSTEMY DEKORACYJNE to kolekcja produktów stworzona z myślą o wnętrzach łączących zarówno prosty, nowoczesny styl z odrobiną luksusu i ekstrawagancji. Każdy może odkryć w sobie duszę artysty i wykreować własną, nietuzinkową powierzchnię o ciekawej fakturze w odpowiednio dobranym kolorze. W ofercie posiadamy systemy dekoracyjne następujących marek: MAGNAT, SIGMA, DEKORAL,..
FARBY ŚCIENNE I SUFITOWE
Szeroki wybór gotowych kolorów oraz tysiące kolorów z mieszalnika, dają Ci nieograniczone możliwości. Możesz także samodzielnie przygotować dowolny kolor farby używając do tego celu pigmentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appe..