Podłogi
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
PODŁOGI DREWNIANE I PANELE
 W naszym sklepie  znajdą Państwo najbardziej popularne wzory paneli podłogowych w kilkunastu kolekcjach. Zachowując całe piękno naturalnego drewna, struktura powierzchni, wiernie oddaje najpiękniejsze cechy najwyższej jakości.   ..
WYKŁADZINY ELASTYCZNE I DYWANOWE
Wykładziny PCV lub wykładziny dywanowe  przeznaczone są do stosowania w obiektach użyteczności publicznej typu szkoły, urzędy, hotele, szpitale, biura, ciągi komunikacyjne, centra sportowe, sklepy. Wytrzymałe, trwałe, z długoletnią gwarancją. Szeroka kolorystyka pozwala na stworzenie projektu posadzki według własnego uznania. Wykładzina tworzy na posadzce zamkniętą ..
DYWANY
Oferujemy  Państwu produkty najwyższej jakości, które do każdego wnętrza wniosą miłą i przyjemną atmosferę. W naszym asortymencie znajdują się między innymi dywany owalne, prostokątne i okrągłe, dywany w stylu klasycznym, nowoczesnym i afrykańskim, a także popularne obecnie na rynku - dywany shaggy. Jednym z największych atutów naszego sklepu jest niska cena wszystkich..
CHODNIKI
Nowe chodniki dywanowe na podgumowanym spodzie (antypoślizgowym), wykonane z najlepszych materiałów które gwarantują długie bezproblemowe użytkowanie. Ciekawe kolory i wzory to powody, dla których chodniki te cieszą się popularnością, szczególnie wśród wymagających klientów... ..