Podłogi
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
PODŁOGI DREWNIANE I PANELE
 W naszym sklepie  znajdą Państwo najbardziej popularne wzory paneli podłogowych w kilkunastu kolekcjach. Zachowując całe piękno naturalnego drewna, struktura powierzchni, wiernie oddaje najpiękniejsze cechy najwyższej jakości.   var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head...
WYKŁADZINY ELASTYCZNE I DYWANOWE
var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("style","display:block;text-align: center;"),ins.setAttribute("data-ad-client","ca-pub-1615147905145715"),ins.setAttribute("data-ad-slot","9570825157"..
DYWANY
Oferujemy  Państwu produkty najwyższej jakości, które do każdego wnętrza wniosą miłą i przyjemną atmosferę. W naszym asortymencie znajdują się między innymi dywany owalne, prostokątne i okrągłe, dywany w stylu klasycznym, nowoczesnym i afrykańskim, a także popularne obecnie na rynku - dywany shaggy. Jednym z największych atutów naszego sklepu jest niska cena wszystkich..
CHODNIKI
Nowe chodniki dywanowe na podgumowanym spodzie (antypoślizgowym), wykonane z najlepszych materiałów które gwarantują długie bezproblemowe użytkowanie. Ciekawe kolory i wzory to powody, dla których chodniki te cieszą się popularnością, szczególnie wśród wymagających klientów... var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com..