Wszystkie
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
SYSTEMY DEKORACYJNE
SYSTEMY DEKORACYJNE to kolekcja produktów stworzona z myślą o wnętrzach łączących zarówno prosty, nowoczesny styl z odrobiną luksusu i ekstrawagancji. Każdy może odkryć w sobie duszę artysty i wykreować własną, nietuzinkową powierzchnię o ciekawej fakturze w odpowiednio dobranym kolorze. W ofercie posiadamy systemy dekoracyjne następujących marek: MAGNAT, SIGMA, DEKORAL,..
SZABLONY
var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("style","display:block;text-align: center;"),ins.setAttribute("data-ad-client","ca-pub-1615147905145715"),ins.setAttribute("data-ad-slot","9570825157"..
OCIEPLENIE I IZOLACJA BUDYNKÓW
Ocieplanie budynków to skuteczna forma walki z chłodem w zimie. Docieplanie to także oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy styropiany, wełny mineralne, zaprawy klejące do systemów ocieplen jak również folie izolacyjne.  Oferujemy Styropian: TERMO ORGANIKA, ARBET, AUSTROTHERM, BAZALT Oferujemy wełnę: KNAUF INSULATION, ISOVER, URSA..
NASIONA
Proponujemy Państwu nasiona atrakcyjnych roślin ozdobnych, drzew,krzewów oraz ziół. Nasiona cechuje wysoka jakość gwarantowana przez producentów,oraz specjalistyczne firmy zajmujące się dystrybucją nasion. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createE..
BauSolid Klej montażowy Eco wodny 300ml
Jest uniwersalnym w zastosowaniu klejem bazującym na wodnej dyspersji akrylowej, nie zawierający rozpuszczalników. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do drewna, twardego PCW, metali, kamienia oraz do większości materiałów spotykanych w budownictwie takich, jak: cegła, beton, gips. Zachowuje elastyczność po wyschnięciu, jest odporny na wilgoć, oraz wahania temperatur...
10.97zł 10.10zł
NARZĘDZIA MALARSKIE
W naszym asortymencie znajdą Państwo akcesoria malarskie - folie i taśmy, kratki, rączki, przedłużacze i wiadra, jak również specjalistyczne pędzle malarskie, rolki i wałki oraz narzędzia do tapetowania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ wyróżnia się ona niezwykle atrakcyjnymi cenami. Oferujemy akcesoria malarskie znanych i sprawdzonych marek. Bogaty..
NAKLEJKI FOLIOWE
Łatwa w montażu, niebanalna ozdoba każdego pomieszczenia. Naklejki foliowe na ścianę są jednym ze sposobów dekorowania.    var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("s..
Na podstawie 1 recenzji.
CEGŁY, PUSTAKI, CEMENT
Pustaki i cegły oraz inne elementy murowe konstrukcyjne, są idealnym materiałem do wykonywania ścian międzymieszkaniowych. W naszej ofercie posiadamy marki Leier, Cerpol, Ytong, Porotherm, posiadamy także najwyższej jakości cementy.     var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document..
PODŁOŻA
Oferujemy szeroką gamę produktów torfowych, takich jak: substraty (gotowe podłoża dla kwiatów i warzyw), torfy specjalne różnych zastosowań, torf ogrodniczy, torf odkwaszony, ziemię ogrodniczą dla kwiatów o specjanych wymaganiach. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/..
Izobit BR GoldBit IBR 4,5kg
Elastyczna masa bitumiczna lekko modyfikowana kauczukiem syntetycznym zawierająca dodatki rolex replika chemiczne umożliwiające głęboką penetrację i stosowanie jej na lekko wilgotne podłoża. Zawartość kauczuku powoduje powstanie elastycznej, bardzo silnie związanej z gruntowanym podłożem powłoki, która zdolna jest niwelować mikropęknięcia podłoża. Wyorzystywana do gruntow..
36.58zł 32.24zł
KARNISZE METALOWE
Są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej.    var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createEleme..
NARZĘDZIA MURARSKIE
Prowadząc budowę lub remont będą potrzebne różne narzędzia. Może być potrzebna pace lub kielnie, a może wystarczy szpachelka. Znajdziesz tu wszelkie narzędzia potrzebne na budowie. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttr..
DRZWI WEWNĘTRZNE
Drzwi Wewnętrzne - największy wybór drzwi w atrakcyjnych cenach. Drzwi pokojowe, drzwi łazienkowe, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi w okleinie naturalnej oraz w okleinie drewnopodobnej znanych firm takich jak: PORTA, DRE, MASONITE.    var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head..
SUCHA ZABUDOWA
Sucha zabudowa. Płyty do wykańczania ścian, podłóg i sufitów Płyty g-k, płyty gipsowo-włóknowe, płyty cementowo-włóknowe lub płyty OSB.   var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),in..
NAWADNIANIE
Firma posiada w swojej ofercie systemy i urządzenia nawadniające.  Wsród asortymentu warto również zwrócić uwagę na produkty, takie jak pistolety i końcowki zraszajace, węże ogrodowe i różnego rodzaju dozowniki wody dzięki którym nawadnianie ogrodów i podlewanie staje się prostsze. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndicatio..