Produkty

SZKOLENIE V33 i NESPOLI

Miło nam poinformować, że w ubiegłym tygodniu w hotelu Mazowsze Medi SPA w Ustroniu zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla klientów naszej firmy, wśród których znaleźli się przede wszystkim właściciele i kierownicy lokalnych firm prowadzących działalność hurtową-detaliczną.

 

Szkolenie zostało zorganizowane przy współudziale przedstawicieli dwóch firm:

 

- V33 - producenta farb i produktów do konserwacji i ochrony powierzchni, oferującą szeroką gamę produktów do ochrony drewna i metali w pomieszczeniach i na zewnątrz

oraz

- Nespoli Group – producenta i dystrybutora narzędzi malarskich i murarskich.

 

Na szkoleniu odbyła się nie tylko prezentacja samych produktów V33 czy Nespoli, ale również pokazy malarskie i aplikacyjne, w których to czynnie uczestniczyli klienci firmy Kosta.

 

Ponadto wielu klientów za zaangażowanie w szkolenie zostało wyróżnionych specjalnymi nagrodami, a wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dodatkowe upominki.

 

Po zakończeniu oficjalnej części szkoleniowej dla naszych klientów zorganizowaliśmy uroczysty bankiet, na którym to już w niej formalnej atmosferze mieliśmy okazję wymienić swoje doświadczenia i aktualne spostrzeżenia nie tylko dotyczące samego szkolenia, ale również obustronnych oczekiwań i najbliższych planów dotyczących współpracy handlowej.

 

Dziękując Wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału w naszym spotkaniu, zachęcamy do dalszej współpracy i zapraszamy do naszych placówek.

 

Zarząd Firmy KOSTA