Produkty

DZIEŃ OTWARTY W USTRONIU

W piątek 18 września 2015r. w siedzibie naszej firmy przy ul. Sportowej 7 odbył się, kolejny już na przestrzeni ostatnich lat, DZIEŃ OTWARTY. Z uwagi na bardzo sprzyjającą pogodę, nadaliśmy naszej imprezie charakter również plenerowy. Wraz  z kilkoma kluczowymi producentami, na stale współpracującymi z firmą Kosta, stworzyliśmy stoiska patronackie i reklamowe. Swoją obecność na Dniu Otwartym zaznaczyli przedstawiciele m.in. takich firm, jak Selena (marka Tytan), PPG Deco Polska  (marka Dekoral) oraz Kabe Polska (marka Perfekta) i Mapei. Organizację imprezy wsparli dodatkowo przedstawiciele firm Altax i Śnieżka.

Dzień otwarty cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Nasz sklep oraz stoiska patronackie odwiedziło w tym dniu wielu mieszkańców Ustronia i okolicznych miejscowości oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych firm remontowo – budowlanych.

Podczas naszego piątkowego wydarzenia WSZYSTKICH KLIENTÓW obdarowaliśmy firmowymi upominkami i gadżetami, a także zaprosiliśmy na skromny poczęstunek. Odwiedzający nas goście mogli posilić się kanapkami, kiełbaskami i oczywiście słodyczami, a także napić się dobrej kawy lub herbaty i orzeźwić się zimnym sokiem, który akurat w ten ciepły i słoneczny dzień cieszył się dużym powodzeniem.

Jednocześnie wielu kupujących nagrodziliśmy dodatkowymi prezentami m.in. firmowymi koszulkami czy czapeczkami. Największą jednakże atrakcją okazał się konkurs ze specjalnymi nagrodami przeznaczonymi dla wszystkich klientów, którzy dokonali w tym dniu u nas zakupów. Spośród wielu paragonów, pod koniec dnia, rozlosowaliśmy kilkanaście i ich właścicielom przekazaliśmy ekstra nagrody, takie jak kubki termiczne czy wino wytrawne lub sześciopak lokalnego piwa. Jedną z nagród była nawet beczułka piwa. Główną nagrodę w postaci tostera wygrał w naszym konkursie Pan Roman z Ustronia.

Nagrodzonym osobom serdecznie gratulujemy a wszystkim klientom dziękujemy za udział w naszym Dniu Otwartym i zapraszamy do firmy Kosta, nie tylko na kolejną imprezę, ale przede wszystkim na codzienne zakupy.

Kosta - 25 Lat Doświadczenia i Tradycji