Produkty

SZKOLENIE KABE

Miło nam poinformować, że w dniu 27 marca zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla klientów naszej firmy, wśród których znaleźli się przede wszystkim właściciele i pracownicy lokalnych firm remontowo-budowlanych, ale nie zabrakło też przedstawicieli firm prowadzących działalność detaliczną.

Szkolenie zostało zorganizowane przy współudziale przedstawicieli firmy Farby KABE oraz producentów marki Goldmurit oraz Goldumirit Quality, czyli firm Master Chemia Budowlana oraz Zolwro-Baumeister.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, uczestniczyło w nim bowiem aż 60 klientów z kilkudziesięciu firm, wywodzących się głównie z miejscowości Powiatu Cieszyńskiego. Na szkoleniu odbyła się nie tylko prezentacja samych produktów Kabe czy Goldmurit, ale również pokazy malarskie i aplikacyjne, w których to czynnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli klienci firmy Kosta.

Ponadto wielu klientów za czynny udział w warsztatach i zaangażowanie w szkolenie zostało wyróżnionych specjalnymi nagrodami, a wszyscy uczestnicy spotkania  otrzymali dodatkowe upominki.

Dziękując Wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału w naszym spotkaniu, zachęcamy do dalszej współpracy i zapraszamy do naszych placówek.

 

                                                                                                          Zarząd Firmy KOSTA