Materiały budowlane
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
FUGI
Jeżeli poszukujesz odpowiedniej fugi, na naszej stronie je znajdziesz. W naszej ofercie posiadamy fugi największych producentów takich jak: Ceresit, Mapei, Atlas.     var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribu..
DRABINY
W naszym programie znajdują się również drabiny ze stopniami i szczeblami, przeznaczone do użytku profesjonalnego, w zakładach pracy i w przemyśle. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins..
PAPY, GONTY
Posiadamy w ofercie wszelkie papy podkładowe oraz termozgrzewalne oraz gonty bitumiczne. Papy i gonty są produktami, które można zastosować na różne typy dachów, strome, płaskie, faliste. var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");i..
ZAPRAWY, TYNKI, KLEJE
var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),ins.setAttribute("style","display:block;text-align: center;"),ins.setAttribute("data-ad-client","ca-pub-1615147905145715"),ins.setAttribute("data-ad-slot","9570825157"..
OCIEPLENIE I IZOLACJA BUDYNKÓW
Ocieplanie budynków to skuteczna forma walki z chłodem w zimie. Docieplanie to także oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy styropiany, wełny mineralne, zaprawy klejące do systemów ocieplen jak również folie izolacyjne.  Oferujemy Styropian: TERMO ORGANIKA, ARBET, AUSTROTHERM, BAZALT Oferujemy wełnę: KNAUF INSULATION, ISOVER, URSA..
CEGŁY, PUSTAKI, CEMENT
  Pustaki i cegły oraz inne elementy murowe konstrukcyjne, są idealnym materiałem do wykonywania ścian międzymieszkaniowych. W naszej ofercie posiadamy marki Leier, Cerpol, Ytong, Porotherm, posiadamy także najwyższej jakości cementy.     replica watches replica watches uk var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googles..
SUCHA ZABUDOWA
Sucha zabudowa. Płyty do wykańczania ścian, podłóg i sufitów Płyty g-k, płyty gipsowo-włóknowe, płyty cementowo-włóknowe lub płyty OSB.   var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"),document.head.appendChild(g_s);var ins=document.createElement("INS");ins.setAttribute("class","adsbygoogle"),in..
SILIKONY, USZCZELNIACZE
Posiadamy szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: piany i pianki montażowe, silikon, silikony, kleje, kity, uszczelniacze. Silikony i uszczelniacze charakteryzują się doskonałą przyczepnościa do podłoży budowlanych m.in. do muru, cegły, betonu, kamienia, drewna, PCV.      var g_s=document.createElement("script");g_s.setAttribute("src","//pagead..