Materiały budowlane
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
ZAPRAWY, TYNKI, KLEJE
Zaprawy, tynki, kleje - Goldmurit, Ceresit, Atlas, Knauf, Cekol,Lakma, Kabe, Mapei, Foveo, Euro-Mix. Posiadamy w stałej ofercie cały asortyment chemii budowlanej renomowanych producentów.  W tym dziale znajdziesz różnego rodzaju kleje, zaprawy i tynki. Zaprawy murarskie niezbędne będą do murowania ścian, a zaprawy samopoziomujące do wyrównywania powierzchni podłogi.Oferujemy pe..
OCIEPLENIE I IZOLACJA BUDYNKÓW
Ocieplanie budynków to skuteczna forma walki z chłodem w zimie. Docieplanie to także oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy styropiany, wełny mineralne, zaprawy klejące do systemów ocieplen jak również folie izolacyjne.  Oferujemy Styropian: TERMO ORGANIKA, ARBET, AUSTROTHERM, BAZALT Oferujemy wełnę: KNAUF INSULATION, ISOVER, URSA..
CEGŁY, PUSTAKI, CEMENT
Pustaki i cegły oraz inne elementy murowe konstrukcyjne, są idealnym materiałem do wykonywania ścian międzymieszkaniowych. W naszej ofercie posiadamy marki Leier, Cerpol, Ytong, Porotherm, posiadamy także najwyższej jakości cementy.     ..
SUCHA ZABUDOWA
Sucha zabudowa. Płyty do wykańczania ścian, podłóg i sufitów Płyty g-k, płyty gipsowo-włóknowe, płyty cementowo-włóknowe lub płyty OSB.   ..
SILIKONY, USZCZELNIACZE
Posiadamy szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: piany i pianki montażowe, silikon, silikony, kleje, kity, uszczelniacze. Silikony i uszczelniacze charakteryzują się doskonałą przyczepnościa do podłoży budowlanych m.in. do muru, cegły, betonu, kamienia, drewna, PCV.      ..
FUGI
Jeżeli poszukujesz odpowiedniej fugi, na naszej stronie je znajdziesz. W naszej ofercie posiadamy fugi największych producentów takich jak: Ceresit, Mapei, Atlas.     ..
DRABINY
W naszym programie znajdują się również drabiny ze stopniami i szczeblami, przeznaczone do użytku profesjonalnego, w zakładach pracy i w przemyśle. ..
PAPY, GONTY
Posiadamy w ofercie wszelkie papy podkładowe oraz termozgrzewalne oraz gonty bitumiczne. Papy i gonty są produktami, które można zastosować na różne typy dachów, strome, płaskie, faliste. ..